Info linka: 731 741 887 Po - Pá 9:30 - 17:30

Akce do 20.4. Velikonoční nadílka s 30% slevou. Tak neváhejte! více informací

Leonidas bonboniéra Henri M

  • Leonidas bonboniéra Henri M - Belgické pralinky Leonidas
  • Leonidas bonboniéra Henri M - Belgické pralinky Leonidas
  • Leonidas bonboniéra Henri M - Belgické pralinky Leonidas

Představujeme Leonidas bonboniéru Henri M. – klíč k neopakovatelné chvíli potěšení, která promění každý váš den v malý svátek. Každá plechová bonboniéra, s pevným a snadno otevíratelným víkem, skrývá v sobě 30 kousků nejvybranějších belgických pralinek. Tyto malé skvosty, vyrobené s láskou a mistrovským umem, jsou synonymem pro pravou belgickou kvalitu a tradici.

Nenechte si ujít možnost ponořit se do světa jemných chutí a aroma, které vám Leonidas bonboniéra Henri M. nabízí. Každá pralinka je pečlivě vybrána a připravena, aby poskytla nezapomenutelný gurmánský zážitek. Od prvotřídních tmavých čokolád, přes lahodné mléčné varianty, až po ty nejjemnější bílé čokolády, každý kousek je sladkým pohlazením pro vaše smysly.

Proč si vybrat Leonidas bonboniéru Henri M. pro sebe, nebo jako dokonalý dárek pro vaše blízké?

  1. Exkluzivita: Vychutnejte si jedinečnou kolekci 30 belgických pralinek, které přinášejí neopakovatelný zážitek.
  2. Tradiční řemeslná výroba: Každá pralinka je vyrobena s láskou a péčí, zachovávajíc si tak nejvyšší standardy belgické čokoládové tradice.
  3. Různorodost chutí: Objevte širokou paletu chutí od intenzivních tmavých čokolád až po nejjemnější bílé varianty.
  4. Elegantní balení: Plechová bonboniéra s pevným otevíráním nejen že chrání tyto kulinářské skvosty, ale je také elegantním doplňkem vašeho stolu nebo výjimečným dárkem.
  5. Zážitek pro smysly: Každý kousek je designován tak, aby oslovil nejen vaše chuťové buňky, ale i zrak a čich, zaručujíc tak kompletní senzorický požitek.

Leonidas bonboniéra Henri M. není jen obyčejnou krabičkou čokolády. Je to vstupenka do světa, kde se každý kousek stává malým dobrodružstvím, překvapením a dokonalým potěšením. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto exkluzivním gurmánským zážitkem, který přináší radost, štěstí a momenty plné lásky.


Hmotnost: 425 g

Cena: 829 Kč

Obsahuje: Naplněno třiceti belgickými pralinkami (mix mléčné, bílé, hořké čokolády).


Varianty produktu

Hodnocení našich zákazníků