Naše kavárna

Kavárna a cukrárna Café La dolce vita

Naši kavárnu s cukrárnou jsme otevřeli před více než deseti lety, v lednu roku 2008. Od začátku jsme dbali na vysokou kvalitu nabízených produktů a služeb. Cukráři, kteří nám dodávali a stále dodávají cukrovinky a dorty, jsou vždy ti nejlepší v oboru. Dbáme na používání těch nejkvalitnějších materiálů, proto jsou nabízené dorty a zákusky z těch nejlepších surovin, bez konzervantů a umělých barviv.

V kavárně si můžete objednat dort dle vašich přání k jakékoliv příležitosti, ke svatbě, k narozeninám, k svátku nebo k firemní oslavě. Vybraný dort vám připravíme s použitím různých surovin jako jsou ovoce, čokoláda nebo šlehačka.

Ke každé cukrárně neodmyslitelně patří i oblíbená čokoláda. Kavárna Café La dolce vita nabízí tu nejoblíbenější belgickou čokoládu a pralinky Leonidas. V podzimním a zimním období vám svaříme jedinečnou a pravou čokoládu pro zahřátí. Po celý rok si u nás vyberete z široké nabídky pralinek Leonidas. Náš odborně vyškolený personál vám připraví jakoukoliv bonboniéru Leonidas pro všechny příležitosti.

V letních měsících ochutnáte výtečnou kopečkovou zmrzlinu a nechybí u nás ani oblíbené čerstvé wafle se šlehačkou a čokoládou.

Při návštěvě naší kavárny máte možnost ochutnat hned několik druhů zrnkové kávy z celého světa, kterou vám rádi připravíme i domů.

V naší vinotéce si vyberete z velké nabídky lahodných vín, které každý rok vybíráme v těch nejoblíbenějších moravských sklepích.

Prostě kavárna s cukrárnou trošku jinak…

Navštivte nás!

Café La dolce vita

Pplk. Sochora 15, 170 00,  Praha 7

Telefon: +420 603 174 215