Info linka: 731 741 887 Po - Pá 9:30 - 17:30

Naše kavárna

Kavárna a cukrárna Café La dolce vita

Naši kavárnu s cukrárnou jsme otevřeli před více než deseti lety, v lednu roku 2008. Od začátku jsme dbali na vysokou kvalitu nabízených produktů a služeb. Cukráři, kteří nám dodávali a stále dodávají cukrovinky a dorty, jsou vždy ti nejlepší v oboru. Dbáme na používání těch nejkvalitnějších materiálů, proto jsou nabízené dorty a zákusky z těch nejlepších surovin, bez konzervantů a umělých barviv.

V kavárně si můžete objednat dort dle vašich přání k jakékoliv příležitosti, ke svatbě, k narozeninám, k svátku nebo k firemní oslavě. Vybraný dort vám připravíme s použitím různých surovin jako jsou ovoce, čokoláda nebo šlehačka.

V podzimním a zimním období vám svaříme jedinečnou a pravou belgickou čokoládu pro zahřátí.

Při návštěvě naší kavárny máte možnost ochutnat hned několik druhů zrnkové kávy z celého světa, kterou vám rádi připravíme i domů.

V naší vinotéce si vyberete z velké nabídky lahodných vín, které každý rok vybíráme v těch nejoblíbenějších moravských sklepích.

Prostě kavárna s cukrárnou trošku jinak…


Co bychom byli za kavárnu bez čokolády

Kavárna Café La dolce vita nabízí nejlahodnější belgickou čokoládu Leonidas. 

Po celý rok si u nás vyberete z široké nabídky pralinek Leonidas i klasice v podobě luxusní tabulkové čokolády. Náš odborně vyškolený personál vám připraví jakoukoliv bonboniéru na přání pro všechny příležitosti.

Kulatá, srdce nebo raději klasika?

Kterou bonboniéru vyberete je jen a jen na vás. Ať už vsadíte na hranatou klasiku, nebo raději zvolíte bonboniéru kulatou či plyšové srdce plné lásky, rozhodně nešlápnete vedle. Luxusní krabičky našich bonboniér potěší hned dvakrát. Poté, co si vychutnáte všechny pralinky, můžete krabičku použít na mnoho způsobů. Všechny bonboniéry pro vás vždy rádi ručně naplníme, převážeme krásnou stužkou a zabalíme na cestu k vám. Můžete se tak vždy spolehnout, že vaše pralinky dorazí v prvotřídní kvalitě.

Navštivte nás!

Café La dolce vita

Pplk. Sochora 15, 170 00,  Praha 7

Telefon: +420 603 174 215


Hodnocení našich zákazníků